Прикарпатська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту сільського господарства Карпатського регіону Національної академії аграрних наук України

image_pdfimage_print

Матвієць Володимир Григорович

Завідувач відділу, к.с.-г.н., с.н.с.

Основні напрями наукової діяльності відділу:

  • Основними завданнями і функціями Відділу є забезпечення та координація напрямів наукових досліджень, методологічного, консультативно-інформаційного, маркетингового і наукового супроводження АПВ Івано-Франківської області в межах ЦНЗ АПВ Івано-Франківської області
  • Розроблення підходів та алгоритмів технологій трансферу інновацій, методичних підходів прогнозування наповнення ринку інтелектуальною продукцією аграрного спрямування, ліцензування прав на результати наукових досліджень, консультаційно-методичного їх супроводження.
  • Брати участь в оформленні спільно з авторами розробок матеріалів заявок на винаходи, корисні моделі, сорти рослин та породи тварин, проводити по них листування з експертними органами.

Дослідження в відділі проводяться за 5 завданнями (одне – фундаментальне і 4 – прикладних) 4 ПНД: 04 − Енергоощадні технологічні процеси і техніка; 08 – Сталий розвиток Карпатського регіону; 40 – Аграрна економіка та 44 – Інноваційний розвиток.

Склад відділу

На сьогоднішній день в відділі працюють–завідувач, 1 старший науковий співробітник, 2 наукові співробітники, 5 молодших наукових співробітників, 1 спеціаліст та 1 лаборант. Всього 11 чоловік, в тому числі два кандидати наук.

Завідувач відділом

Старший науковий співробітник

Молодший науковий співробітник

Молодший науковий співробітник

Молодший науковий співробітник

Молодший науковий співробітник

Молодший науковий співробітник

Економіст

Технік

Лаборант

Матвієць Володимир Григорович

Івашків Ірина Миколаївна

Матвієць Наталія Мирославівна

Мельник Уляна Миколаївна

Столярчук Надія Миколаївна

Абрамик Марія Михайлівна

Мойсей Світлана Іванівна

Тимів Лідія Василівна

Куртинюк Оксана Сергіївна

Ситник Сергій Олегович

Контакти

тел.: +38 (0342) 78-94-45 факс: +38 (0342) 52-25-98 e-mail: instapv@i.ua